Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

„MOTYLKI” NA WYCIECZCE W URZĘDZIE SKARBOWYM

Brak komentarzy

19 października 2017r. przedszkolaki z grupy „MOTYLKI” wybrały się do Urzędu Skarbowego w Olsztynie. Dzięki życzliwości pracowników, dzieci miały okazję zobaczyć, jak wygląda Urząd od środka oraz na czym polega praca urzędników. Pani pracująca
w Urzędzie bardzo miło nas przywitała oraz opowiedziała na czym polega jej praca. Dzieci miały okazję zobaczyć bibliotekę, wktórej są przechowywane dokumenty. Dużą atrakcją było pobieranie numerków z kolejkomatu. Każde dziecko mając swój numerek mogło podejść do okienka, gdzie czekała pani lub pan urzędnik. Wycieczka okazała się dużą atrakcją dla „MOTYLKÓW”. Za wzorowe zachowanie „starszaki” otrzymały atrakcyjne prezenty.  Na zakończenie wizyty  dzieci wręczyły Pani urzędniczce  Dyplom-Podziękowanie. 

Facebook
YouTube