Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

ODWIEDZINY STRAŻAKA W GRUPIE „MISIE”

Brak komentarzy

UWAGA! UWAGA! UWAGA! Z OGNIEM TO NIE JEST ZABAWA!
Nasze Misie odwiedził strażak! Opowiedział o swojej ciężkiej i trudnej pracy. Misie brały udział w akcji! Tuż przed naszym żłobkiem na drzewie utknął kotek, dzieci pomogły strażakowi go znaleźć i wspierały go podczas akcji ratowniczej.  Kiedy kotek już bezpiecznie zszedł na ziemię, strażak pokazał dzieciom jak wygląda wąż strażacki i do czego służy, opowiedział dzieciom jak wygląda jego strój i z czego się składa. Każdy Miś mógł się poczuć jak prawdziwy strażak w specjalnym kasku i z „sikawką” w ręku. Szczęśliwe Misie po akcji „kot na drzewie” pomalowały farbami obrazek Strażaka z uratowanym kotkiem. Strażak pokazał naszym dzieciom jak wygląda wóz strażacki, oraz jak szybko strażacy wyjeżdżają na ratunek. Poznały dźwięk syreny, oraz edukacyjną ilustrowaną piosenkę o tym, co należy zrobić, gdy wybuchnie pożar.
Każdy Miś zapamiętał te pełne wrażeń, emocji i wiedzy, niezwykle pouczające zajęcia. Dzieci wiedzą, że ogień to poważna sprawa i nie ma z nim żartów.

Facebook
YouTube