Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA

Brak komentarzy

29 października obyła się w naszym Przedszkolu bardzo ważna uroczystość. Tego dnia wszyscy nasi nowi koledzy i koleżanki oficjalnie zostali przyjęci do grona przedszkolaków i starszaków. Każda z grup zaprezentowała się przed zaproszonymi rodzicami. Były przepiękne wierszyki, piosenki – zarówno w języku polskim, angielskim, jak i niemieckim oraz tańce. Dzieci z dumą pokazały to czego do tej pory się nauczyły i z uśmiechem na ustach zostały pasowane na przedszkolaków i starszaków.
Jesteśmy dumni, że to właśnie w naszym Przedszkolu są tak zdolne i odważne dzieci 🙂

Facebook
YouTube