Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA

Brak komentarzy

W Przedszkolu BRITANNICA w grupie dzieci 3-letnichi 4-letnich odbyła się pierwsza ważna uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka i Starszaka”. Grupa 3-latków przyjęła nazwę „Żabki” i "Motylki" oraz starszaki nazwę "Pszczółki". Dzieci wystąpiły przed licznie zgromadzonymi Rodzicami z programem artystycznym: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły otrzymując gromkie brawa od zaproszonych gości. Uroczyście złożyły także „ślubowanie przedszkolaka i starszaka". Ważnym elementem imprezy było złożenie przysięgi oraz Akt Pasowania, podczas którego pani Dyrektor wypowiadając słowa "Pasuję Cię na Przedszkolaka" dotykała ramienia każdego dziecka ogromnym ołówkiem, a pani Ola wręczała pamiątkowy znaczek z logo poszczególnych grup. Był to niezapomniany dzień. pełen emocji i miłych wrażeń a wystrój sali, stroje dzieci i uroczysta atmosfera podkreśliły doniosłość tego wydarzenia.
Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali do wspólnego wykonania pracy plastycznej w poszczególnych grupach, wręczenia dyplomów oraz na poczęstunek. O wystrój sali, organizację i przebieg tej pięknej uroczystości zadbały nauczycielki prowadzące: Agata Nowicka, Magdalena Polak, Dorota Traczyk oraz pomoc nauczycielek Pani Ola Wojciechowska.

Facebook
YouTube