Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Brak komentarzy

„Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy, przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży. Witały ją: bocian, skowronek i szpaki, witały ją także wszystkie przedszkolaki…”

Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. W grupie „Tygrysków” przygotowania do tego wyjątkowego dnia zaczęły się już w poniedziałek (20.03). Dzieci wspólnie z Panią Olą zrobiły swoją piękną Panią Wiosnę, z którą 21 marca brały udział w obrzędzie pożegnania zimy i powitania wiosny. Wszyscy bawiliśmy się wspólnie i śpiewaliśmy piosenki o wiośnie. Nie zabrakło również pogadanki na temat danej pory roku. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą na temat zwiastunów wiosny, kwiatów chronionych i budzących się ze snu zwierząt. Tego dnia każdy „Tygrysek” wykonał również swoją Panią Wiosnę. Natomiast w piątek 24.03 nawiązując jeszcze do powitania wiosny dzieci wyszły na spacer w celu rozdania wcześniej przygotowanych kwiatków napotkanym przechodniom. W ten sposób „Tygryski” chciały wyrazić swoją radość z przyjścia nowej pory roku.

Facebook
YouTube