Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

POKAZ UMIEJĘTNOŚCI NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Brak komentarzy

W środę 27.04.2016 r. w naszym Przedszkolu odbyła się ważna uroczystość – pokaz umiejętności, które dzieci nabyły uczęszczając do naszego Przedszkola. Na pokaz zaproszeni byli wszyscy rodzice, którzy z dumą mogli podziwiać talenty swoich pociech. Uroczystość rozpoczęliśmy piosenką z pokazywaniem "A ram zam zam". Następnie zaprezentowały się wszystkie grupy: najmłodsze dzieci, "Kotki" zaśwpiewały piosenkę "Kurczątka", grupa "Krasnoludki" wystąpiła z tańcem i piosenką o tym samym tytule – "Krasnoludki", "Żabki" wykonały piękną inscenizację do muzyki Ennio Morricone, "Motylki" zaprezentowały "taniec Tygrysków", a "Pszczółki" pięknie zaśpiewały piosenkę "Dżungla" i do niej zatańczyły. Przepiękny taniec hiszpański do piosenki Enrique Iglesias poprowadziła pani Beatka. Dzieci zatańczyły fantastycznie. Przedszkolaki zaprezentowały także to, czego nauczyły się na języku angielskim, tańcach i judo. Na zakończenie zarówno dzieci jak i rodzice wykonali wspólnie "taniec Krasnoludka". Dodatkową atrakcją była możliwość ulepienia czegoś ciekawego z gliny, w czym pomogła trochę pani z ceramiki.
Wszystkie dzieci wykazały się dużą odwagą, wiedzą, zręcznością i zwinnością. Jesteśmy dumni z tego jak duże postępy poczyniły nasze przedszkolaki 🙂

DSC_0330DSC_0339

Facebook
YouTube