Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

POWITANIE JESIENI

Brak komentarzy

Nadeszła jesień, która powitała nas ciepłym słoneczkiem i pierwszymi kolorowymi liśćmi. „Tygryski” musiały na własne oczy przekonać się, czy jesień na pewno już jest z nami, dlatego całą grupą wyruszyliśmy na spacer w poszukiwaniu darów jesieni. Zebraliśmy mnóstwo kolorowych liści, kasztanków i jarzębiny.
Natomiast 23 września w naszej grupie odbyło się uroczyste „Powitanie Jesieni”. Panie przebrane za Panią Jesień, z koszem pełnym kasztanków, żołędzi i jarzębiny przywitały wszystkie dzieci i opowiedziały im, jak to w najbliższym czasie swoim magicznym pędzelkiem, pomalują świat w jesienne barwy. Wykonaliśmy również taniec do piosenki: „Kolorowe listki”. Na koniec zajęć „Tygryski” pokolorowały swoje listki.

 

Facebook
YouTube