Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…

Brak komentarzy

Przez ostatni miesiąc w Przedszkolu BRITANNICA wiele się działo. Braliśmy udział w wielu konkursach, byliśmy na kilku wycieczkach i gościliśmy 2 praktykantki z Niemiec –panią Maję i panią Marie, które czynnie uczestniczyły w życiu naszego Przedszkola. Panie obywające u nas praktykę to osoby bardzo serdeczne i ciepłe. Bardzo szybko zjednały sobie sympatię dzieci, jak i wszystkich osób pracujących w naszym Przedszkolu. Niestety praktyka dobiegła końca i nadszedł czas pożegnania.
W zeszły Pątek 20.11.20154r. przyjechała do nas koordynatorka owych  praktyk z Niemiec. Chcąc przedstawić się jak najlepiej i pokazać naszą otwartość przygotowaliśmy z dziećmi występ, na którym pokazaliśmy nasze popisowe tańce, piosenki i wierszyki, w tym również w języku angielskim i oczywiście niemieckim. Jak przystało na wychowanków Międzynarodowego Przedszkola, dzieci były poprzebierane, co sprawiło im naprawdę wiele radości. Wszystkie przedszkolaki wypadły rewelacyjnie i wspaniale się zaprezentowały na scenie.
Po przedstawieniu wręczyliśmy naszym gościom upominki związane z naszym miastem i Przedszkolem. Będziemy bardzo miło wspominać panią Maję i panią Marie i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś nas odwiedzą.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Facebook
YouTube