Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE W NASZYM PRZEDSZKOLU

Brak komentarzy

W piątek 16 listopada odwiedził nasze przedszkole Teatr DUET z Krakowa i zaprezentował bajkę pt.: „Niedźwiedź strażnik lasu”. Spotkanie z żywym aktorem, prawdziwą scenografią i możliwością włączania się w tworzenie spektaklu, działało na dzieci hipnotyzująco. Poznały mieszkańców lasu: przebiegłego i niesympatycznego lisa, miłego jeża i bobra, dziewczynkę o imieniu „Marysia Śliweczka”, oraz przestrzegającego zasad odpowiedniego zachowania się w lesie – niedźwiedzia. Treści edukacyjne przedstawienia, w przyjemny sposób poszerzyły wiedzę naszych przedszkolaków o zachowania proekologiczne.

Facebook
YouTube