Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

PRZEDSZKOLAKI NA XX FESTYNIE INTEGRACYJNYM

Brak komentarzy

W dniu 12 maja w Olsztynie odbył się na Starym Mieście
XX Festyn Integracyjny o charakterze rekreacyjnym pod hasłem „Jesteśmy razem”. Głównym celem imprezy jest integracja środowiska osób niepełnosprawnych poprzez wspólne działania kulturalne, edukacyjne i prozdrowotne. Na tegorocznym festynie wystąpiła również grupa „Motylki” z Międzynarodowego Niepublicznego Przedszkola  BRITANNICA, która  zaprezentowała układ  taneczny do piosenki „Dispacito”. Dzieci wraz z panią Beatą Tomaszewską  pokazały kroki taneczne, które w  wykonaniu naszych przedszkolaków sprawiały wrażenie jak u profesjonalistów. Do wspólnej zabawy zostali  zaproszeni również  przybyli mieszkańcy naszego miasta. Wszyscy bawili się wspaniale, a humory dopisywały.

Facebook
YouTube