Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

PRZEDSZKOLAKI REPREZENTUJĄ NASZE PRZEDSZKOLE W KONKURSIE PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Brak komentarzy

15 listopada dzieci z dwóch grup przedszkolnych „Kotki” i „Tygryski” reprezentowały nasze przedszkole w konkursie piosenki patriotycznej organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Śmieszek. Nasze przedszkolaki wystąpiły z piosenką „Ułani”, którą przez ostatnie kilka dni razem ze swoimi paniami przygotowywały. Przedszkolaki miały  przed sobą trudne zadanie, ponieważ poziom konkursu był wysoki. Poza tym mieliśmy sporą konkurencję, ponieważ w konkursie wzięło udział aż 16 przedszkoli. Mimo wszystkich trudności nasze przedszkolaki spisały się na medal – zajęliśmy II miejsce!!!! Gratulujemy dzieciom świetnego występu.

Facebook
YouTube