Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

PRZEDSZKOLNY KONKURS „STROIKI BOŻONARODZENIOWE”

Brak komentarzy

W grudniu w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs na najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy. W konkursie udział wzięło 15 przedszkolaków: Mateusz, Tymoteusz, Maja i Sofia z grupy "Krasnoludki", Pola, Łukasz i Filip z grupy "Żabki", Gustaw, Paula i Kornelia z grupy "Tygryski", Jakub z grupy "Kotki", Karol z grupy "Motylki" oraz Julia, Igor i Maciej z grupy "Pszczółki". W związku z tym, że wszystkie wymienione dzieci z pomocą swoich rodziców wykonały przepiękne Bożonarodzeniowe stroiki, ciężko było wybrać jednego zwycięzcę. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział w konkursie. Wykonane stroiki mają szczególną wartość, gdyż każdy jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i liczymy, że za rok nasze przedszkole będą upiększać równie piękne świąteczne stroiki.

Facebook
YouTube