Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

RODZINNE WARSZTATY ŚWIĄTECZNE W PRZEDSZKOLU BRITANNICA

Brak komentarzy

„Są takie święta raz do rok, co budzą życie, budzą czas. Wszystko, rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas, miłość do ludzi do przyrody w zielone każdy z wiosną gra, zima już poszła spać do morza lecz w naszym sercu radość trwa…"

Wielkimi krokami do Przedszkola Britannica zbliżają się Święta Wielkanocne. A, że Święta to czas pisanek, kaczuszek, króliczków i świątecznych dekoracji, zaprosiliśmy rodziców do Przedszkola na wspólne warsztaty. Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość wykorzystując wszystkie dostępne materiały tworzyć swoje wymarzone prace oraz ozdabiać wielkie jajka wielkanocne.
Wszystkie dzieci oraz ich rodzice wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. Rodziny pracowały w miłej i przyjaznej atmosferze przy dźwiękach świątecznych piosenek. Wszystkie ozdoby wielkanocne pięknie ozdobią świąteczne stoły.  
Wszystkim rodzicom i dzieciom dziękujemy bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!

20160314_153127

Facebook
YouTube