Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK PRZEDSZKOLNY

Brak komentarzy

Międzynarodowe Przedszkole BRITANNICA pełne pozytywnej energii i z mnówstwem nowych pomysłów na dobre wkroczyło w Nowy Rok Przedszkolny. Nasz cykl zajęć rozpoczęła wspólna zabawa z rodzicami, dzięki której wszyscy lepiej się poznali. Przedszkolaki doskonale znają już swoją salę, swoje zabawki, wiedzą gdzie jest ich szafka w szatni i miejsce przy stoliku.
W tym roku jest nas więcej o jedną grupę, która nosi nazwę Daisies, czyli Stokrotki. Jest to grupa anglozjęzyczna, w której zajęcia odbywają się głównie w języku angielskim. Jest to z pewnością bardziej atrakcyjne dla dzieci, a jednocześnie przyniesie korzyści w przyszłości.
Jesteśmy pewni, że ten rok będzie rokiem wyjątkowym, w którym dzieci będą się wspaniale bawić i wiele się nauczą.

Facebook
YouTube