Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU

Brak komentarzy

W Dzień Uśmiechu wszystkie „Żabki” zostały zaproszone na wycieczkę do Pani Dorotki, aby zobaczyć gdzie teraz pracuje. Rano razem z Panią Darią przygotowaliśmy uśmiechnięte baloniki w kolorze żabek dla dzieci z przedszkola „Mały Europejczyk” oraz dla grup z naszego przedszkola. Pani Dorotka wyszła po nas i razem ruszyliśmy zwiedzać nowe miejsce pracy Pani Dorotki. Przy okazji wycieczki rozdaliśmy dzieciom „balonikowe uśmiechy”. Pani Dorotka pokazała nam każdy zakamarek przedszkola i zaprosiła do swojego gabinetu, gdzie czekały na dzieci słodkości oraz pieczątki :D. My też obdarowaliśmy Panią Dorotkę prezentami. Po pożegnaniu wróciliśmy do przedszkola i udaliśmy się do grup z naszego przedszkola i żłobka, aby ich także obdarować „balonikowymi uśmiechami”. Było bardzo radośnie!

Facebook
YouTube