Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

ŚWIĘTO DZIADKÓW W NASZYM PRZEDSZKOLU

Brak komentarzy

31 stycznia 2018r. o godz. 15.30 odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, aby wziąć udział w obchodach tego święta. Dzień Babci i Dziadka to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków. Przedszkolaki z grupy „Motylki”, „Krasnoludki, „Tygryski” i „Sarenki” z tej okazji przygotowały część artystyczną, podczas której zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie,recytatorskie,wokalne i taneczne, dzieci wręczyły upominki wykonane własnoręcznie, złożyły życzenia i zaprosiły babcie i dziadków do wspólnej zabawy. Występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa. Babcie i dziadkowie miło i radośnie spędzili czas.

Facebook
YouTube