Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

SYLWESTER W NASZYM PRZEDSZKOLU

Brak komentarzy

069.Sylwester to wyjątkowy dzień, kiedy witamy nowy nadchodzący do nas rok. Również i nasze przedszkolaki "szampańsko" przywitały Nowy 2016 Rok. Były balony, wesoła muzyka, tańce, a także rymowane życzenia. Przedszkolaki wykonały maski, które przyozdobiły ich twarze. Sylwester to wyjątkowa noc w roku, na którą czekaliśmy cały rok.

Facebook
YouTube