Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

UCZYMY SIĘ POMAGAĆ INNYM

Brak komentarzy

CCI20150204

Czas Świąt Bożego Narodzenia to okres, w którym częściej zwracamy uwagę na potrzeby innych ludzi, to czas, w którym chcemy pomagać innym nie oczekując nic w zamian. W naszym Przedszkolu uczymy dzieci jak ważne jest okazywanie pomocy osobom potrzebującym, zwłaszcza jeśli tymi osobami są inne dzieci. W te Święta postanowiliśmy więc pomóc troszkę Świętemu Mikołajowi i wspólnie ze wszystkimi dziećmi, ich rodzicami i wychowawcami zebrać słodycze dla wychowanków z Domu Dziecka w Olsztynie. Mamy nadzieję, że dzięki nam choć nieiwelki uśmiech zagościł na twarzach dzieci z olsztyńskiego Domu Dziecka.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnej zbiórki słodyczy, dla tych, którym na co dzień tej słodyczy brakuje.

 

Facebook
YouTube