Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

UDZIAŁ NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW W „OLIMPIADZIE SPORTOWEJ”

Brak komentarzy

W dniu 21.02.2018r. w Zespole Szkół Chemicznych w Olsztynie przy ul. Kołobrzeskiej odbyła się VII Olimpiada Sportowa dla przedszkolaków. Pani dyrektor z przedszkola „Promyczek” dokonała oficjalnego otwarcia Olimpiady Sportowej. Zawody rozpoczęliśmy od złożenia Uroczystej Przysięgi. Przedszkolaki wzięły udział  w następujących konkurencjach: przewlekanie szarfy, budujemy wieżę, zabawa w kelnera, sadzenie marchewek, skok na piłce, zabawa z piłką, ćwiczymy celowość, przewróć -postaw. We wszystkich konkurencjach dzieci świetnie sobie poradziły. Tego dnia liczyła się radość   i dobra zabawa. Trudno było wyłonić zwycięzcę, więc wszystkie przedszkola zajęły I miejsce. Przedszkolaki otrzymały medale oraz dyplom dla przedszkola za udział w Olimpiadzie.  Dziękujemy naszym wspaniałym przedszkolakom, że dzielnie reprezentowały nasze przedszkole i cieszymy się, że ucząc dzieci zdrowej rywalizacji, promujemy także zdrowy styl spędzania czasu wolnego.

Facebook
YouTube