Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

V Przedszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych „Fiku Miku w Teatrzyku”

Brak komentarzy

W czwartek 16.04. nasze Przedszkole wzięło udział w V Przedszkolnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Fiku Miku w Teatrzyku". Był to konkurs na najciekawszy spektakl w wykonaniu przedszkolaków. Panie Dorotka, Agata i Magda przygotowały z dziećmi przedstawienie pt. "Morskie Podróże Sindbada Żeglarza". Występ odbył się w Teatralnym Spichlerzu na Starym Mieście w Olsztynie. Dzieci z naszego Przedszkola śmiało wyszły na scenę i i pięknie odegrały swoje role. Ponieważ wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie nie wyłoniono pierwszego miejsca, ale możemy się pochwalić, że podczas gali finałowej dwoje dzieci: Madzia z grupy "Żabki" i Wiktor z grupy "Motylki" otrzymały wyróżnienie za Talent Sceniczny. Nagrodami za wróżnienie były książki, dyplomy i vouchery do KFC. Przedszkole za udział w konkursie otrzymało dyplom i zaproszenie na pokaz naukowy "Fizyka dla Smyka". Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym konkursie i pochwalić się naszymi zdolnymi małymi aktorami.

Facebook
YouTube