Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WALENTYNKOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Brak komentarzy

„Moja babcia i mój dziadek to wspaniali są dziadkowie…” – takie motto towarzyszyło wszystkim w Międzynarodowym Niepublicznym Przedszkolu BRITANNICA  przez ostatnie kilka tygodni. Wychowawczynie wszystkich grup przedszkolnych postanowiły zorganizować Dzień Babci i Dziadka 10 i 11 lutego 2016r., by uczcić jednocześnie święto zakochanych – Walentynki.
10.02.2016r. wszystkim zaproszonym gościom, babciom, dziadkom oraz rodzicom zaprezentowały się grupy: „Krasnoludki”, „Kotki” oraz „Motylki”. 11.02.2016r. natomiast wystąpiły przedszkolaki z grupy „Żabki” i „Pszczółki”. W tych dnia dziadkowie mieli okazję posłuchać, jak ich wnukowie oraz wnuczki mówią wiersze i śpiewają piosenki. Specjalnie dla swoich gości, przedszkolaki nauczyły się choreografii do piosenek, które podczas występów zaprezentowały wraz z wychowawczyniami. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przedstawiły wszystkim zgromadzonym gościom to, co przygotowały. Na zakończenie dziadkowie i babcie zostali zaproszeni do sal na słodki poczęstunek, gdzie dzieci podarowały im prezenty. Wychodząc z  sali na ustach gości malowały się radosne uśmiechy 🙂

Facebook
YouTube