Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

„WIELKI KONKURS EKOLOGICZNY” – „ZRÓB TO SAM”

Brak komentarzy

OLYMPUS DIGITAL CAMERANasze Przedszkole wzięło udział w "Wielkim Konkursie Ekologicznym""Zrób to sam" organizowanym przez "Buliba". Konkurs polegał na wykonaniu pracy z czystych odpadów, niepotrzebnych rzeczy lub ich elementów oraz materiałów plastycznych za pomocą dowolnej techniki. Praca powinna nawiązywać do przedmiotu przydatnego w życiu codziennym i podczas zabawy.
Postanowiliśmy zatem wykonać "samochód napędzany stópkami". Samochód jest to rzecz przydatna nam w życiu codziennym w celu przemieszczania się, ale również może być ciekawą zabawką, zwłaszcza jeśli jest zrobiony samodzielnie przez dzieci. Dopełnieniem może być ulica zrobiona z gazet i budynki zrobione z kartonów.
Materiałami, które użyliśmy do wykonania naszej pracy były: karton, wytłaczanki do jajek, kubeczki po jogurtach, druciki, farby, stare płyty CD i skrawki materiałow.
Na naszą pracę można głosować od 26.11.2015r. do 30.11.2015r. na stronie internetowej buliba.pl. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyniku odbędzie się 2.12.2015r.
Prosimy wszystkich o głosy na naszą pracę 🙂

Facebook
YouTube