Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WIELKIE RODZINNE KOLĘDOWANIE

Brak komentarzy

16 grudnia odbyło się w naszym Przedszkolu Wielkie Rodzinne Kolędowanie. Daliśmy tym samym początek nowej tradycji, która będzie okazją do wspólnego spędzania czasu w świątecznej atmosferze. Bardzo się cieszymy, że tak wiele osób zgłosiło się do wspólnego kolędowania. Mieliśmy okazję podziwiać prawdziwe talenty naszych przedszkolaków, jak i ich rodzin. Mamy nadzieję, że co roku liczba występujących na scenie osób będzie się zwiększała. Dziękujemy za występy i wspólne kolędowanie 🙂

Facebook
YouTube