Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

Wizyta w bibliotece

Brak komentarzy

Książka to świetna zabawa na pochmurny dzień,
sposób na nudę i poprawę nastroju.

Wprowadzanie Dzieci w świat literatury rozpoczyna się od wczesnych lat. Już małe Dzieci z zaciekawieniem oglądają z dorosłymi ilustracje i rozpoznają w książkach bliskie im elementy rzeczywistości. W dniu 21.10.2014r. Dzieci z Przedszkola "Britannica" odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej. Dla wielu z nich, była to pierwsza wizyta w domu, gdzie „mieszka książka”.
Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z porą roku, która króluje – "Jesienią". Pani Ela przeczytała dzieciom książkę – "Bajka o Jesiennym szalu". Przedszkolaki podczas czytania były aktywnymi słuchaczami poprzez wykonywanie zadań przedstawionych w książce. Poznały zwierzęta, które wykonywały jesienne, a zarazem matematyczne psikusy na Jesiennym Szalu. Każdy Przedszkolak wyszedł z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy i zakładką do książki otrzymaną na pamiątkę, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci do biblioteki,  aby móc korzystać z bogatej oferty książek dla Dzieci.

Facebook
YouTube