Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WYCIECZKA DO KOJRYSA

Brak komentarzy

"Słońce nad stadniną,
w końską grzywę chowa twarz,
wstęgą nad łąkami
jeszcze się unosi mgła…"


    W dniu 09.06.2016r. przedszkolaki z przedszkola BRITANNICA wybrały się autokarem na wycieczkę do stadniny koni Kojrys. Po krótkiej podróży dotarliśmy na pętlę autobusową, gdzie czekała na nas amozanka na koniu. Dzieci zjadły kiełbaski pieczone na ognisku, a następnie uczestniczyły w specjalnie przygotowanych dla nas atrakcjach. Na początek dzieci zostały zaproszone do zobaczenia zwierząt, które znajdują sie
w gospodarstwie – kozy, króliki, gęsi. Kolejnym punktem naszej wyprawy były zabawy na świeżym powietrzu oraz przejażdżka wozami zaprzężonymi w konie. Cały klimat, cisza, zieleń pomogły wszystkim odetchnąć od miejskiego gwaru. Słoneczna pogoda i świetne humory zapewniły dobrą zabawę. Dzieci wróciły do przedszkola zadowolone i bardzo zmęczone, a swoje wspomnienia uwieczniły na rysunkach.

 

Facebook
YouTube