Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WYCIECZKA DO MULTIKINA

Brak komentarzy

W piątek 29 lipca grupa „MOTYLKI”, „PSZCZÓŁKI”, „ŻABKI” i „KRASNOLUDKI” wybrały się razem z wychowawczyniami do kina.
W ramach projektu „Moja Pierwsza Wizyta w Kinie” Multikino w Galerii Warmińskiej w Olsztynie zaprosiło najmłodszych widzów do odkrycia tajemnic kina oraz sekretów tworzenia i wyświetlania filmów na wielkim ekranie.
Dzieci miały możliwość zwiedzić kino, m. in. były w kabinie projekcyjnej, podpatrywały też jak produkuje się popcorn, obejrzały krótki film edukacyjny- kinowy savoir vivre a następnie śledziły z wielkim zainteresowaniem i zaciekawieniem życie sześciorga dzieci z malutkiej szwedzkiej wioski Bullerbyn. Przedszkolaki poznały ich codzienne obowiązki domowe, jak pomagały rodzicom, uczyły się w szkole i opiekowały się zwierzętami.
Na zakończenie wycieczki, za udział w projekcie „Moja Pierwsza Wizyta w Kinie” dzieci otrzymały Certyfikaty uczestnictwa w pokazie oraz naklejki wzorowego kinomana.

Facebook
YouTube