Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WYCIECZKA DO URZĘDU POCZTOWEGO

Brak komentarzy

W piątek 20.11.2015r. grupa 5- latków wybrała się do urzędu pocztowego przy ul. Partyzantów w Olsztynie. Już sam przejazd autobusem do budynku Poczty Głównej, której zwiedzanie miało być główną atrakcją wycieczki, był dla przedszkolaków ogromną frajdą. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od części ogólnodostępnej dla wszystkich interesantów. Potem pracownik poczty zaprosił nas na zaplecze urzędu, gdzie każdy przedszkolak miał okazję ostemplować swój list datownikiem, nakleić znaczek i wrzucić go do skrzynki. Udało się nam zobaczyć także, jak wygląda segregacja wysyłanych listów i paczek. Pani urzędniczka opowiedziała nam o drodze listu od nadawcy do adresata i zapoznał
z wymogami, które trzeba spełnić przy nadaniu przesyłki. Podczas wycieczki przedszkolaki dowiedziały się jak wielka odpowiedzialność spoczywa na pracownikach poczty, aby przesyłki zostały dostarczone pod wskazany adres. Podczas odwiedzin dzieci utrwalały nawyk właściwego, kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Wizyta na poczcie była bardzo ciekawa i interesująca, dzieci pełne wrażeń wróciły do   przedszkola.

DSC09322.DSC09284.

Facebook
YouTube