Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WYCIECZKA DO URZĘDU SKARBOWEGO

Brak komentarzy

Jedną z rzeczy, które najbardziej interesują przedszkolaków jest to czym zajmują się dorośli. Dzieci chcą wiedzieć co robi się na poczcie, czym zajmuje się policjant i po co chodzi się do urzędu. Aby poszerzyć wiedzę naszych małych przedszkolaków grupa Motylków wybrała się na wycieczkę do Urzędu Skarbowego. Panie pracujące w urzędzie bardzo ciepło nas przywitały, oprowadziły po urzędzie i opowiedziały na czym polega ich praca. Dzieci miały okazję zobaczyć dokumenty, które trzeba wypełnić idąc do urzędu oraz poznać zasady tam panujące. Przedszkolaki dowiedziały się jak ważne jest odbieranie paragonów za zakupy lub inne usługi. Największą atrakcją było pobieranie numerków z kolejkomatu. Każde dziecko mając swój numerek mogło podejść do okienka, gdzie czekała na nich pani urzędniczka.
Cała wycieczka była dużą atrakcją dla naszych przedszkolaków. Dziękujemy wszystkim pracownikom Urzędu Skarbowego w Olsztynie za tak miły dzień.

 

Facebook
YouTube