Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WYJAZD NA FILIPINY – OSTATNI TYDZIEŃ WAKACJI

Brak komentarzy

Ostatni tydzień wakacji dobiegł już końca. Zakończyliśmy już podróż dookoła świata pełną niezapomnianych wrażeń. Ostatnim krajem jaki zwiedziliśmy były Filipiny. Podczas ostatniego tygodnia wakacji dzieci obejrzały przepiękne ilustracje przedstawiające Filipiny i poznały podstawowe zwroty w języku filipińskim. Prace plastyczne "Flaga Filipin" i "Koguciki" ozdobiły przedszkolne sale. Wiele zabawy dostarczyła dzieciom gra zręcznościowa "Filipińska gra Manuhan". Przedszkolaki podczas zajęć dowiedziały się, że bardzo popularne na Filipinach jest uprawianie trzciny cukrowej, a dla utrwalenia informacji wykonały pracę plastyczną "Cukrowe obrazki". Filipiny słyną także z produkcji pereł – dzieci zobaczyły jak wyglądają perły i samodzielnie wykonały korale nawlekając na sznurek gotowe elementy. Podczas zajęć nie zabrakło także wspaniałych bajek np. "Gwiazda poranna na wyspie Palawan" oraz „Carabao i muszelka”.
Wakacje się już niestety skończyły, ale my sie tym nie martwimy. Przed nami jeszcze mnóstwo ciekawych zajęć i wspólnych zabaw. Przedszkolaki dowiedzą się wielu nowych rzeczy, nauczą się pięknych piosenek i wierszyków. Pełni energii zaczynamy nowy rok szkolny i jesteśmy pewni, że będzie on wyjątkowy 🙂

Facebook
YouTube