Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WYSTĘP NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW NA SCENIE PODCZAS FESTYNU RODZINNEGO

Brak komentarzy

Troje dzieci z naszego Przedszkola – Ola, Julia i Michał zajęły I miejsce na Festiwalu Piosenki Angielskiej "Sing and smile" z piosenką "Ghostbusters". Nagrodą główną był występ na scenie podczas Festynu Rodzinnego, który odbył się 5 czerwca w Parku Kusocińskiego. Nasi mali artyści zaśpiewali swoją popisową piosenkę, którą zachwycili wszystkich obecnych na festynie. Łatwo nie było, ponieważ zabrakło jednego wykonawcy i Julka z Michałem musieli poradzić sobie sami. Nie zdradzali jednak żadnego zdenerwowania i wypadli naprawdę fantastycznie 🙂

Facebook
YouTube