Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WYSTĘP – NIESPODZIANKA DLA NASZYCH GOŚCI

Brak komentarzy

Przedszkole BRITANNICA jest placówką otwartą i gościnną. Wszyscy staramy się, aby osoby nas odwiedzające dobrze się u nas czuły i na długo zapamiętały pobyt w naszym Przedszkolu. Dla naszych ostatnich gości dzieci zaprezentowały małe przedstawienie: piosenki i tańce w kolorowych strojach. Mamy nadzieję, że umiliło to naszym gościom pobyt w naszym Przedszkolu.

Facebook
YouTube