Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

ZABAWY RUCHOWE Z CHUSTĄ ANIMACYJNĄ I TUNELEM W ŻŁOBKU

Brak komentarzy

Zabawy ruchowe z chustą animacyjną stanowią dla Misiów sporą atrakcję. Ten kolorowy "spadochron" ma kształt koła i dostarcza dzieciom wielu wrażeń. Misie uwielbiają bawić się kolorową chustą, która daje wiele możliwości a maluchom nie brakuje fantazji. Dzieci podrzucają chustę, chowają się pod nią, falują ją i usypiają na niej lalkę. Ten wspaniały przyrząd do ćwiczeń ciała i ducha na dobre zagościł w naszym codziennym repertuarze zabaw.
Natomiast tunel to wykonany z miękkiego materiału kolorowy rękaw. Może być wejściem np. do „krainy wróżb i czarów” a dla Misiów jest po prostu wejściem do radości i beztroskiej zabawy, która nie ma końca.

Facebook
YouTube