Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

ZAJĘCIA EDUKACYJNE ZDROWY ZĄBEK W GRUPIE „MOTYLKI”

Brak komentarzy

W ramach realizacji programu profilaktycznego „Zdrowy ząbek” „Motylki” w swobodnej rozmowie określały przyczyny powstawania próchnicy oraz jak jej zapobiegać i co robić, aby dbać o zęby. Dzieci dowiedziały się jak prawidłowo myć zęby, jak ma wyglądać szczoteczka i jak często trzeba chodzić do dentysty, aby uniknąć próchnicy, która pojawia się już nawet u najmłodszych dzieci. Przedszkolaki wykonały prace plastyczną „Chory ząbek”. Starszaki zamieniły się w stomatologa i wylepiły ząbek z dziurkami kawałkami białego papieru tak, żeby stał się ząbkiem zdrowym. „Motylki” z dużym zainteresowaniem wzięły udział w instruktażowym pokazie mycia zębów i ochoczo same przystąpiły do mycia.
Bardzo ważne jest, by od najmłodszych lat uczyć dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych i dbania o higienę jamy ustnej.

Facebook
YouTube