Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

ZAJĘCIA PLASTYCZNO – TECHNICZNE

Brak komentarzy

Co tydzień w naszym Przedszkolu odbywają się dodatkowe zajęcia plastyczno-techniczne. W ramach tych zajęć dzieci z grupy "Pszczółki" wykonały piękne jesienne parasolki. Do pracy plastycznej wykorzystano talerzyki papierowe, które nadały parasolkom inny wymiar. Wszystkie ,,Pszczółki” doskonale sobie poradziły, a piękne kolorowe parasolki sprawiły, że pochmurny listopadowy dzień chociaż na chwilę nabrał ciepłych barw
W grupie ,,Krasnoludki” natomiast w ramach tych zajęć dzieci wykonały piękne dmuchane obrazki. Za pomocą rurek, farby i powietrza powstały ciekawe łączenia kolorów, dzięki czemu dzieci mogły się przekonać jakie barwy mogą powstać z połączenia koloru  żółtego, niebieskiego i czerwonego. Wszystkie ,,Krasnoludki” świetnie się spisały czego dowodem są pięknie wykonane prace.

Facebook
YouTube