Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

ZAJĘCIA Z SAVOIR VIVRE

Brak komentarzy

Tematem ostatnio przeprowadzonych zajęć z SAVOIR VIVRE w naszym Przedszkolu było wdrażanie do przestrzegania zasad higieny. Na zajęciach z panią Beatką dzieci dowiedziały się co to jest higiena osobista i jak o nią dbać. Przedszkolaki już wiedzą jak ważne jest mycie rączek przed posiłkiem, po wyjściu z ubikacji, mycie ząbków, obcinanie paznokci, czesanie włosków, mycie uszu, kąpiel, pozostawianie po sobie porządku w łazience oraz zasłanianie noska i ust przy kichaniu.
Dzieci brały czynny udział w zabawie "co wypada – a co nie", którą przygotowała Pani Beatka. Niespodzianką był teatrzyk z udziałem misiów i lal, które opowiadały jak należy się poprawnie zachowywać, dbać o higienę i być miłym. Dzieci były bardzo zadowolone z tej lekcji 🙂

 

DSC00096DSC00092

Facebook
YouTube