Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

ZAKOŃCZENIE WAKACYJNEJ AKADEMII JUDO

Brak komentarzy

Wakacje dobiegły już końca i rozpoczynamy nowy rok szkolny. Zakończyła się również Wakacyjna Akademia Judo, którą prowadził w naszym Przedszkolu pan Aleksander Wolski z UKSJ Nippon. Na ostatnim treningu Wakacyjnej Akademii Judo trener wręczył naszym przedszkolnym sportowcom certyfikaty i medale. Żałujemy, że akurat tego dnia nie mogli być wszyscy uczestnicy trenujący judo. Gratulujemy naszym dzielnym przedszkolakom pierwszych sukcesów i życzymy powodzenia w nadchodzącym roku szkolnym 🙂

Facebook
YouTube