Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WAKACJE Z PRZEDSZKOLEM BRITANNICA

Brak komentarzy

Nadchodzi najwspanialszy czas w całym roku – wakacje. Wszyscy z utęsknieniem czekają na dłuższe dni pełne słońca. W naszym Przedszkolu przygotowaliśmy specjalną ofertę wakacyjną, dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym, których rodzice muszą w tym czasie pracować. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby czas spędzony w naszym Przedszkolu był jak najbardziej atrakcyjny dla naszych wychowanków, jak i dla dzieci, które na okres wakacyjny przyszły do nas z innych przedszkoli.

Tematem tegorocznych wakacji jest "Podróż dookoła świata". Dzieci będą miały okazję poznać najbardziej atrakcyjne kraje, ich kulturę, tradycyjne potrawy, muzykę, taniec i charakterystyczne zabytki. Aby było ciekawie opracowaliśmy osiem wyjątkowych cykli, z których każdy trwa tydzień. W lipcu odwiedzimy Meksyk, Rio de Janeiro, Koło Podpiegunowe i Australię, a w sierpniu czeka nasz podróż na Hawaje, do Japonii, Egiptu i na Filipiny.

Pobyt w Przedszkolu BRITANNICA w czasie wakacji (lipiec, sierpień) jest bezpłatny, a opłata dotyczy tylko wyżywienia. ZAPRASZAMY!!!!

Facebook
YouTube