Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII – PROJEKT „ZBIERAJ Z KLASĄ”

Brak komentarzy

Nasze Przedszkole dnia 19.10.2015r. wzięło udział w nowym projekcie zbiórki baterii i sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego „Zbieraj z klasą”. Projekt ten ma na celu propagowanie zachowań ekologicznych wśród dzieci i rodziców. Baterieodpadem niebezpiecznym zawierającym wybrane metale ciężkie takie jak ołów, kadm i rtęć, które są toksyczne dla naszego organizmu. W przypadku przedostania się do niego wywołują choroby nerek i dysfunkcje różnych układów np.: pokarmowego i nerwowego. Z tego powodu należy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie tego odpadu i wyeliminowanie go ze środowiska, poprzez dostarczenie go do punktu zbiórki baterii.

W holu naszego Przedszkola stoi specjalnie przygotowane pudełko, którego każdy może wrzucić zużyte baterie. Zbierając baterie i sprzęt Przedszkole otrzymuje punkty, które wymienia na nagrody! Zapraszamy serdecznie do zbiórki 🙂

Facebook
YouTube