Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

Zapisy – przedszkole

kolo-zapisy
Zapisy dzieci trwają przez cały rok kalendarzowy. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu zapisania dziecka do Międzynarodowego Przedszkola BRITANNICA, prosimy o pobranie i wypełnienie karty przedszkolaka oraz o kontakt z dyrektorem placówki.

Karta przedszkolaka

 

OPŁATY ROK SZKOLNY 2019/2020

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dołożyliśmy wszelkich starań o to, aby opłaty za Przedszkole Britannica były jak najniższe nie obniżając przy tym jakości usługi.

Składniki opłat:

Czesne miesięczne 280 zł – opłata stała

W skład powyższej opłaty wchodzą zajęcia edukacyjne realizowane zgodnie z programem wychowania przedszkolnego, zajęcia dodatkowe oraz kompleksowa opieka nad dzieckiem w godzinach pracy placówki.

 Całodzienne wyżywienie – 10 zł/dzień

Pełne wyżywienie zawiera śniadanie, I danie obiadowe, II danie obiadowe i podwieczorek.

Chcemy podkreślić, że oferujemy naszym dzieciom zdrowe, smaczne i zbilansowane posiłki, które przygotowywane są w naszej własnej kuchni.

Opłata wpisowa – 200 zł

Opłaty wpisowej dokonuje się jednorazowo przy zapisywaniu dziecka na dany rok szkolny. Wpłacenie pełnej kwoty stanowi gwarancję przyjęcia dziecka do przedszkola i możliwości uczestnictwa dziecka w zajęciach. W przypadku korzystania z usług przedszkola w poprzednim roku szkolnym opłata wpisowa ulega zmniejszeniu i wynosi 100 zł.

Przypominamy, że opłata za pełny pobyt dziecka w przedszkolu i wyżywienie płatna jest do 5 dnia każdego miesiąca do kasy przedszkola lub na konto bankowe.

Wakacje  

W miesiącach wakacyjnych tj. lipiec i sierpień , po uprzednim zgłoszeniu nieobecności dziecka w przedszkolu w formie pisemnej rodzice otrzymują zwrot stawki żywieniowej za każdy dzień nieobecności oraz  zwrot opłaty czesnego proporcjonalnie do liczby opuszczonych dni.

Zapraszamy.

 

Facebook
YouTube