Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

JĘZYK ANGIELSKI Z NATIVE SPEAKEREM

Zajęcia z języka angielskiego w naszym Przedszkolu prowadzi pan Ashley Richardsnative speaker pochodzący z Wielkiej Brytanii – z Hrabstwa Middlesex, Londyn.  Pan Ashley ukończył University Scheidegger Training w Luton, a swoje doświadczenie zdobył m.in. w szkole językowej English First w Chinach.

Poprzez zajęcia z Native Speaker'em, dzieci codziennie mają bezpośredni kontakt z żywym językiem angielskim, dzięki czemu w sposób naturalny i spontaniczny nabywają umiejętności językowe oraz uczą się z nich korzystać. W trakcie zajęć dzieci bawią się w gry i zabawy znane ich rówieśnikom z Wysp Brytyjskich. Odpowiednie predyspozycje naszego Native Speaker'a do pracy z dziećmi sprawiają, że zajęcia z języka angielskiego przynoszą wymierne efekty.

Zajęcia mają na celu:

  • umacniać pewność siebie w sytuacjach językowych oraz motywację do spontanicznego porozumiewania się w języku angielskim poprzez uczestnictwo w interesujących aktywnościach i kontakt z żywym językiem w sytuacjach codziennych,
  • zapewnić dzieciom możliwość poznania i ćwiczenia właściwej wymowy w języku angielskim poprzez kontakt z Native Speaker’em.

 

Facebook
YouTube