Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

Zajęcia logopedyczne

Wychodząc naprzeciw potrzebom rozwojowym dziecka w naszym przedszkolu prowadzimy program profilaktyki i terapii logopedycznej. W przedszkolu funkcjonuję bogato wyposażony gabinet logopedyczny, a zajęcia logopedy z dziećmi odbywają się każdego dnia.

Zadaniem logopedy nie jest jedynie dbałość o poprawne wybrzmiewanie głosek. Logopeda zwraca uwagę na artykulację, oddech, głos, zakres słownictwa i jego rozumienie, motywację do mówienia oraz poziom umiejętności opowiadania.

Przeprowadza orientacyjne badania słuchu, zwraca uwagę na zgryz dziecka i w zależności od potrzeb kieruję na konsultacje ortodontyczną, laryngologiczną i audiologiczne badanie słuchu. Wszystkie dzieci w przedszkolu maja kontakt z logopedą.

Facebook
YouTube