Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

Zajęcia przyrodniczne

Zajęcia mają na celu rozbudzenie w dzieciach ciekawości świata oraz odkrywania jego tajemnic. Podczas zajęć dzieci poznają rożne kraje, ich kulturę, zwyczaje i tradycje.

Podczas prostych doświadczeń i obserwacji z dziedziny chemii, fizyki czy innych nauk przyrodniczych mali odkrywcy poznają prawa nauki rządzące codziennym życiem.

Celem tych zajęć jest przybliżenie Dzieciom schematów obcych kulturowo, jak również nauczenie akceptacji i zrozumienia dla odmienności jaka często cechuje społeczeństwa innych krajów świata, w ramach zajęć organizujemy: przedstawienia okolicznościowe, autorskie programy z zakresu edukacji przyrodniczej, ekologicznej i zdrowotnej opracowane przez nauczycieli , spotkania z ciekawymi ludźmi – na spotkania z dziećmi zapraszamy przedstawicieli rożnych zawodów, ludzi z pasją i nieprzeciętnymi zainteresowaniami.

Facebook
YouTube