Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

Język hiszpański

Hiszpański (espańol) czy kastylijski (castellano) wywodzą się z romańskiej rodziny językowej. Aktualnie szacunki wskazują iż, aż 500 milionów ludzi włada tym językiem ludzi. Hiszpański jest więc najczęściej używanym i studiowanym językiem z romańskiej grupy lingwistycznej.

Język hiszpański, po chińskim i angielskim, jest trzecim najczęściej używanym językiem na świecie, drugim zaś w odniesieniu do osób, dla których jest on językiem ojczystym. Hiszpański jest drugim najczęściej stosowanym językiem w międzynarodowej komunikacji i oficjalnym językiem Organizacji Narodów Zjednoczonych i jej struktur Nauka języka hiszpańskiego jest istotna nie tylko w odniesieniu do światowej ekonomii, ale także może być doskonałą formą rozwoju osobistego

Facebook
YouTube