Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

Warsztaty teatralne

Nasze warsztaty to nowatorskie zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat będące połączeniem tak docenianej przez pedagogów dramy z plastyką i działaniami muzyczno-ruchowymi. Służą ogólnemu rozwojowi dziecka:

  • przyczyniają się do rozwoju fizycznego poprzez możliwość poznawania swojego ciała i uświadomienie sobie jego możliwości,
  • sprzyjają też rozwojowi intelektualnemu i kulturalnemu, ułatwiają przystosowanie społeczne, nawiązywanie relacji międzyludzkich,
  • eliminują również egocentryzm, poprzez budowanie poczucia wspólnoty i akceptacji faktu, że każda osoba w grupie może wyrażać siebie taką, jaką jest,
  • uczą dzieci, jak dawać i przyjmować z zadowoleniem i radością, słuchać siebie i innych, wspomagają rozwój uczuciowości, dojrzewanie i afirmację samego siebie poprzez rozbudzanie wyobraźni i wrażliwości oraz naukę wyrażania własnych odczuć i wzruszeń oraz dzielenie się nimi.

Warsztaty są niesamowitym treningiem dla „mięśni” naszej wyobraźni, a trening ten jest dla dziecka szalenie interesującą zabawą i nieskończoną frajdą. Idealnym momentem dla rozpoczęcia tego treningu jest okres, kiedy dziecko jest szczególnie chłonne i podatne na rozwijanie cech i umiejętności, czyli wiek przedszkolny i wczesnoszkolny.

Kilka razy w roku dzieci mogą się też spotkać z publicznością przygotowywanych na uroczystościach przedszkolnych przygotowywanych na warsztatach, takich jak Jasełka, Dzień Babci i Dziadka. Z wielką satysfakcją obserwujemy, jak doskonale pracują nad swoimi „rolami” i jak profesjonalnie radzą sobie z tremą.

Pamiętajmy: już od szkoły podstawowej, aż po dorosłe życie od naszych dzieci wymagać się będzie dociekliwości, przedsiębiorczości, niezależnych ocen i sądów, innowacyjności, umiejętności pracy w grupie itd., słowem czasy i społeczeństwo, w którym żyjemy, promują ludzi aktywnych i pomysłowych, czyli ….twórczych.

Warsztaty prowadzą: ……………….

Facebook
YouTube