Języki obce

Oswajamy dzieci z językami obcymi od pierwszych lat życia.

BRITANNICA to więcej niż przedszkole z j. angielskim. Ten język jest częścią „codzienności” naszych Podopiecznych. Towarzyszy im nie tylko podczas lekcji, ale także w trakcie dnia – wplatany w rozmowy np. podczas zabawy, innych zajęć dydaktycznych, wspólnych posiłków, wycieczek… jednym słowem: kiedy to tylko możliwe.

Prowadzimy zajęcia językowe z native speakerami

Dzieci mają regularny kontakt z native speakerami na co dzień. Dzięki temu poznają języki obce w ich naturalnym brzmieniu i szybko przyswajają prawidłowy akcent oraz zasady gramatyki. Kadrę uzupełniają nauczyciele przedszkolni z przygotowaniem do prowadzenia zajęć językowych.

 

Stawiamy na „zanurzenie” w języki obce i naturalną komunikację

Mali Podopieczni mają stały, niewymuszony kontakt z angielskim. Dlatego jego nauka staje się intuicyjną zabawą a komunikacja w języku obcym jest zupełnie naturalna i „odruchowa”.

 

Oferujemy więcej niż język angielski

Przedszkolaki (4-6 latki) korzystają również z cotygodniowych zajęć języka niemieckiego i chińskiego z native speakerem. To zajęcia prowadzone metodą zabawy, które pozwalają naszym podopiecznym poszerzyć horyzonty i wspierają kreatywność.

 

Jak wyglądają zajęcia językowe w naszym przedszkolu dwujęzycznym?

J. angielski – codziennie
Dzieci mają codzienny, nieograniczony kontakt z native speakerem brytyjskiego angielskiego. Nie tylko podczas typowych lekcji, ale przez cały dzień zajęć. Dzięki temu uczą się „prawdziwego języka”, który jest stosowany w krajach anglojęzycznych, a nie tego z podręczników.

Native Speaker spędza czas z dziećmi nie tylko podczas zajęć, ale również podczas całego dnia w przedszkolu. Wychodzi z dziećmi na spacery, towarzyszy podczas zabaw w sali, pomaga w czasie posiłków – używając języka angielskiego.

J. rosyjski – raz w tygodniu, 4-6-latki
Na cotygodniowych zajęciach języka rosyjskiego Przedszkolaki mają możliwość nie tylko stałego poszerzania słownictwa, ale także poznanie barwnej rosyjskiej kultury.

J. chiński – raz w tygodniu, 4-6-latki
Język chiński jest rzadko spotykany w przedszkolach językowych, a mimo to, jest uwielbiany przez dzieci. Dzieci poznają nie tylko trudne do zapamiętania słówka, zupełnie nie podobne do polskich odpowiedników, ale także chińską kulturę, tradycję i kuchnię.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda kontakt naszych Podopiecznych z językami obcymi na co dzień? Umów się na spotkanie i przekonaj się o wyjątkowej atmosferze panującej w naszych placówkach!

Skontaktuj się!